Charakterystyka Iso Whey Zero?

iso whey zero

Charakterystyka Iso Whey Zero?

BioTech Iso Whey Zero jest odżywką białkową, która charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością protein, zawierając jednocześnie minimalne ilości cukrów i tłuszczu.

Do kogo skierowany jest produkt?

iso whey zero

Odżywka białkowa iso whey zero jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które bardzo intensywnie uprawiają sport i potrzebują szybko wchłanianych aminokwasów, by wysiłek przynosił maksymalne możliwe rezultaty. Warto mieć bowiem świadomość, że liczne badania jednoznacznie dowiodły, że niedobór łańcuchów aminokwasów w połączeniu z wzmożonym wysiłkiem może niestety doprowadzić do spalania tkanki mięśniowej, ponieważ organizm będzie miał zdecydowanie większe zapotrzebowanie na azot. Do licznych funkcji jakie spełniają aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA należy koniecznie zaliczyć asystę przy transporcie tłuszczy do komórek, by wyprodukować odpowiednia porcję energii. Produkt przyjmować mogą również osoby, które nieregularnie uprawiają sport.

Jakie zalety ma odżywka białkowa iso whey zero?

Odżywka białkowa Iso Whey Zero (dostępna w sklepie Świat Supli) jest pełnowartościowym źródłem protein. Produkt zda egzamin nawet w najbardziej wymagającej diecie. Ponadto dodatek czystej kofeiny gwarantuje osobie przyjmującej produkt odpowiednie pobudzenie.

Jak często powinno się przyjmować iso whey zero?

Rekomendowane jest spożywanie odżywki iso whey zero dwa razy dziennie po 25 gramów. W dni treningowe warto wypijać pierwszą porcję z rana, a drugą bezpośrednio po treningu. Z kolei w dni wolne polecane jest przyjmowanie produktu rano i popołudniu.