Dlaczego z odżywek białkowych warto wybrać Allnutrition Whey Protein?

allnutrition whey protein

Dlaczego z odżywek białkowych warto wybrać Allnutrition Whey Protein?

Osobom, których celem jest zbudowanie większej masy mięśniowej rekomendowane jest wzmocnienie mięśni większą ilością wysokiej jakości białka serwatkowego. Doskonałym przykładem może być allnutrition whey protein (https://swiatsupli.pl/pl/kategorie-produktow/1808-1257-allnutrition-whey-protein-908g.html).

Dlaczego warto zdecydować się na odżywkę białkową allnutrition whey protein?

W produkcie znajduje się przede wszystkim aż 70% protein zawierających bardzo bogaty profil aminokwasowy. Suplement jest nie tylko bardzo łatwo rozpuszczalny, ale również nie zawiera w składzie glutenu. Ponadto atutem produktu jest obniżona zawartość tłuszczu.

Produkt przeznaczony dla sportowców

Kolejnym istotnym atutem odżywki białkowej allnutrition whey protein jest fakt, iż zawiera w składzie bardzo dużo istotnych aminokwasów, do których koniecznie trzeba zaliczyć BCAA. W ten sposób nie tylko wspiera regenerację i anabolizm, ale również wspiera katabolizm. Odżywka białkowa oddziałuje także na zatrzymanie azotu w mięśniach. Suplement ponadto jest bogaty w bardzo dużo minerałów, które wspomagają działanie praktycznie całego organizmu.

Dawkowanie odżywki białkowej

Rekomendowane jest przyjmowanie od jednej do trzech porcji dziennie. Jedna porcja 30 g powinna być rozpuszczona w 150 ml mleka albo wody. Zalecane jest stosowanie odżywki białkowej między posiłkami w trakcie dnia. Koniecznie trzeba pamiętać, aby nie przekraczać rekomendowanej przez producenta dziennej porcji. Ponadto odżywka białkowa allnutrition whey protein nie może być stosowana jako substytut codziennej diety. Produktu nie powinny przyjmować także osoby, które są uczulone na jakikolwiek składnik.