Spalacze tłuszczów, które nie stymulują

spalacze bez symulantow

Spalacze tłuszczów, które nie stymulują

Wśród popularnych spalaczy tłuszczu znajdziemy takie produkty, które swój skład bazują na substancjach stymulujących ośrodkowy układ nerwowy. Przykładem takiego produktu będzie efedryna, niegdyś dostępna w postaci tabletek i proszku. Czy są jednak sposoby na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej bez wykorzystywania substancji stymulujących? Oczywiście!

Spalacze, które nie są stymulantami

Spalacze bez stymulantów to suplementy diety, które usprawniają proces odchudzania, ale bez nadmiernego pobudzania organizmu. Nie każda osoba lubi owo pobudzenie, dlatego tak wiele jest na rynku produktów pozbawionych substancji stymulujących, a które w efektywny sposób wspomagają spalanie tłuszczu.

Jakie więc substancje znajdziemy w popularnych spalaczach, które nie stymulują?

  • Guarana: substancja, która przyspiesza metabolizm i redukuje poziom tkanki tłuszczowej bez pobudzania organizmu.
  • Ekstrakty z herbat: każdy z ekstraktów, czy to z białej, zielonej czy czerwonej herbaty korzystnie wpływa na zdolności organizmu do pozbywania się zbędnych kilogramów.
  • Synefryna: podnosi ciepłotę ciała, przyspiesza metabolizm.

To oczywiście tylko niektóre ze składników, jakie są wykorzystywane przez producentów spalaczy bez stymulantów.

 Jak działają spalacze tłuszczu?

Ich działanie polega na odpowiedniej kompozycji składników aktywnych, które w odpowiedni sposób podnoszą temperaturę ciała, przyśpieszając metabolizm i ułatwiając redukcję tkanki tłuszczowej, również poprzez obniżanie łaknienia i zwiększanie wydolności, dzięki czemu na treningach można ćwiczyć intensywniej i spalać więcej kalorii.

Polecane nie tylko osobom, które chcą schudnąć, ale również sportowcom, którzy biorą udział w zawodach sylwetkowych i przygotowują się do nich.